Питання:
Чим ви відрізняєтесь від інших івент-компаній та маркетплейсів?
Відповідь:
Маркетплейси не відповідають за якість майданчиків, хоч пропонують багато локацій. Ми радимо тільки особисто перевірені місця, на яких проводили різні заходи.

Івент-компанії отримують від Вас комісію (в середньому 10%), але нічим не допоможуть у разі виникнення негараздів з локаціями, у яких зазвичай проблеми з адміністративною частиною.

Ми ж відповідаємо за весь процес організації та місце і надаємо безкоштовний сервіс для клієнтів: наша команда підсилює організаційний ресурс локацій і плату ми отримуємо від них.


Питання:
Які саме послуги надає ваш сервіс?
Відповідь:
Наша ціль - взяти на себе всі дрібниці при підготовці до заходу, і під час нього. Це означає, що у нас завжди знайдуться зайві подовжувачі, під час виступів спікерів не буде сторонніх звуків, гостей зустрінуть на вході, мікрофони не фонітимуть, а шум приладів не заглушуватиме слова лектора. Ми перевіряємо майданчик, детально консультуємо Вас, закриваємо питання з документацією.
Питання:
А якщо локація мені не сподобається?
Відповідь:
Це неможливо. Серед наших локацій немає випадкових місць - всі вони ретельно перевірені командою MAINHALL. Ми знаємо, яка локація підійде для конференції, а яка для бізнес-семінару, коли краще бронювати майданчик, щоб отримати вигідну ціну і який інтер'єр підкреслить Вашу подію.
Питання:
Тобто ви просто посередники між локацією і клієнтом?
Відповідь:
Ми Ваші партнери. Наша команда надає сервіс, який не може надати майданчик. Своєю роботою ми розвиваємо локації: саме за це вони готові нам платити, а не за те, що ми приводимо клієнтів.

Для створення MAINHALL ми самі будували локації і провели не один десяток заходів. Ми добре знаємо ринок, саме тому майданчики, які пропонуємо - це ретельно відібрані варіанти.


Питання:
Як щодо кейтерингу?
Відповідь:
У нас є свій шеф-кухар, а для великої кількості гостей ми підключаємо наших партнерів. З нами працюють кращі кейтерингові компанії Києва. Ми ретельно слідкуємо за тим, щоб все було вчасно та якісно.
Write Close
Close
Напишіть нам:
Telegram
Messenger
Mail